سه‌شنبه 8 اسفند 1396 @ 13:43

دیسک سخت خود را با نرم افزار مجانی UltraDefrag یکپارچه سازی کنید

دیسک سخت خود را با نرم افزار مجانی UltraDefrag یکپارچه سازی کنید


کار کردن با نرم افزار مجانی UltraDefrag بسیار ساده است. این نرم افزار اطلاعات ذخیره شده برروی دیسک سخت کامپیوتر را مرتب کرده و باعث افزایش سرعت خواندن و نوشتن اطلاعات برروی HDD می شود. UltraDefrag دارای رابط کاربری گرافیکی و متنی / دستوری است. شما می توانید این نرم افزار را طوری تنظیم نمایید که در هنگام بالا آمدن سیستم-عامل عملیات Defrag را انجام دهد.

UltraDefrag برای سیستم عامل های 64 بیتی و 32 بیتی نسخه های متفاوت دارد استفاده از این نرم افزار بسیار ساده است و برای تمام کامپیتورها پیشنهاد می شود. عملیات یکپارچه سازی یا Defragmentation باعث مرتب سازی سکتورهای حاوی اطلاعات می شود و به این ترتیب دسترسی به فایل های مختلف برروی HDD با سرعت بالاتری انجام می شود. سرعت بالاتر خواندن و نوشتن اطلاعات منجر به افزایش سرعت کامپیوتر می گردد.

UltraDefrag مانند بسیاری از نرم افزارهای مشابه یک گراف از جدول سکتورهای دیسک سخت نمایش می دهد تا کاربر از وضعیت بهم ریختگی اطلاعات برروی سکتورها آگاه شود.

بهینه سازی اطلاعات به معنی انتقال فایل های بزرگ (با حجم و سایز بالا) به قسمت سریعتر دیسک سخت و انتقال فایل های کم حجم و کم استفده به قسمت های کناری دیسک سخت است.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.