شنبه 15 اردیبهشت 1397 @ 10:33

معرفی نگهدارنده آهن ربایی موبایل در خودرو

Anker’s Magnetic Car

معمولا بسیاری از اشخاص تمایل دارند که در هنگام رانندگی از نقشه ی موجود در گوشی خود استفاده کنند یا به  موسیقی دورن موبایلشان  گوش دهند یا … اکنون آهن ربایی مغناطیسی به بازار معرفی شده است که می تواند این کار را برای رانندگان آسان کند.

در معرفی نگه دارنده مغناطیسی Anker’s Magnetic Car می‌توانیم بگوییم که این وسیله  گوشی شما را روی دریچه‌های هوا فیکس می کند تا گوشی خود را در دیدرس خود داشته باشید.  با  استفاده از این وسیله بدون اینکه از دست خود استفاده کنید می‌توانید از گوشی خود برای مسیر‌یابی، پخش موسیقی و کارهای دیگر استفاده کنید.

در اصل می توان گفت که این قطعه  یک  گجت است که  یک قطعه آهن ربایی دارد که می تواند ب  پشت موبایل یا قاب موبایل شما وصل شود و  ایضا یک نگهدارنده نیز دارد که داخل دریچه هوا قرار می‌گیرد.  تنها کاری که لازم است برای استفاده از این وسیله انجام دهید این است که  پس سوار شدن، موبایل را به نگهدارنده آن نزدیک کنید تا به آن بچسبد.

این وسیله قطعا برای راننده‌هایی که با گوشی هوشمند سرو کار دارد کارآمد است و هم اکنون  با احتساب تخفیف ۲۰ دلاری به مناسبت سال نوی میلادی در سایت آمازون با قیمت ۱۰ دلار به فروش می‌رسد.

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.